Namioty imprezowe na eventy - wynajem

Namioty eventowe

Namioty eventowe i namioty imprezowe to bardzo zróżnicowana grupa produktowa obejmująca lekkie namioty na imprezy oraz całoroczne hale namiotowe, które doskonale sprawdzają się jako dodatkowa przestrzeń w lokalach obsługujących przyjęcia okolicznościowe oraz inne wydarzenia. Przykładem namiotu na event są między innymi namioty weselne. O ile wszystkie namioty weselne są projektowane i wykonywane tak, aby odpowiadać na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, o tyle namioty eventowe – w szczególności lekkie konstrukcje tymczasowe – nie zawsze odpowiadają wysokim standardom estetycznym. Żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek decydując się na zakup lub wynajem namiotów na imprezy warto więc zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz stan namiotu.

Namioty na event – hale namiotowe na specjalne okazje

Jedną z naszych specjalności jest projektowanie i montaż namiotów na imprezy i eventy. Oferujemy wyłącznie namioty całoroczne na bazie niezwykle trwałej konstrukcji stalowej z cynkowanej na gorąco. Do produkcji naszych namiotów eventowych wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, co zapewnia ich trwałość, funkcjonalność oraz estetyczny wygląd przez długi czas użytkowania.

Namioty na imprezy oferujemy na zamówienie zgodnie z wytycznymi klienta. Jesteśmy w stanie skonstruować nawet największy namiot, zapewniając przy tym jego stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Obok sprzedaży namiotów imprezowych prowadzimy wypożyczalnię hal namiotowych.

Wypożyczalnia namiotów eventowych

Nasza wypożyczalnia namiotów eventowych odpowiada na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów z całego kraju. W asortymencie posiadamy szeroki wybór używanych namiotów na imprezy w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań namioty udostępniamy wraz z wysokiej jakości podłogami, które podnoszą prestiż przestrzeni, jednocześnie zwiększając jej funkcjonalność. Podłogi do namiotów na imprezy dobieramy w taki sposób, aby uzyskać pożądany efekt wizualny, jednocześnie zapewniając ich łatwą pielęgnację i konserwację.

Zależy nam na zadowoleniu Naszych Klientów dlatego na wynajem oferujemy wyłącznie namioty eventowe w idealnym i bardzo dobrym stanie wizualnym oraz doskonałym stanie technicznym. Po każdym wynajmie namioty są czyszczone przy użyciu specjalistycznych środków i impregnowane, dzięki czemu zachowują podwyższoną odporność na czynniki atmosferyczne oraz zanieczyszczenia.

Oferujemy krótko- i długoterminowy wynajem namiotów na imprezy. Namioty oferujemy wraz z usługą montażu i demontażu. Współpracujemy z ośrodkami rekreacyjnymi, hotelami i restauracjami – każdym, to poszukuje alternatywnego sposobu na zwiększenie przestrzeni usługowej czy to na potrzeby pojedynczego eventu, czy też sezonowo.

Klientów zainteresowanych zamówieniem lub wynajmem namiotu na eventy zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń oraz konkurencyjne warunki wynajmu.