Hale namiotowe używane / Namioty halowe używane

Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem używanych namiotów halowych wyprodukowanych przez naszą firmę. Są to hale namiotowe pochodzące z naszej wypożyczalni lub, czasami, sprzedawane na prośbę naszych klientów. Hale używane nie są dostępne w sprzedaży stałej ze względu na brak możliwości przewidzenia ich podaży, aczkolwiek ich oferta na naszej stronie jest nieustannie aktualizowana. Nasze używane hale namiotowe cieszą się dużą popularnością – często do transakcji dochodzi niemal natychmiast po wystawieniu danego modelu na sprzedaż. Ma na to wpływ niezwykle korzystna cena, a także rewelacyjna jakość, jaką charakteryzują się nasze namioty – używane czy nowe.

Namioty używane pojawiają się w naszej ofercie szczególnie często w okresie jesiennym, kiedy kończy się najpopularniejszy sezon na ich wynajem. Odzyskane z wynajmu hale magazynowe i inne namioty poddajemy niezbędnym pracom konserwacyjnym i naprawczym, po czym wystawiamy na sprzedaż po bardzo okazyjnych cenach lub, jeśli nie ma chętnych do ich zakupu, co zdarza się niezwykle rzadko, ponownie wynajmujemy.

Często w naszej ofercie znajduje się namiot lub hala, która była używana zaledwie 2-4 miesiące i niewiele różni się od nowego modelu. Wszystkie hale magazynowe i inne namioty halowe dostępne w niniejszym dziale są sprawdzone pod kątem stanu technicznego i dokładnie opisane, dzięki czemu ich zakup nie wiąże się z ryzykiem. Dysponujemy modelami o różnych parametrach, właściwościach i przeznaczeniu, każda używana hala magazynowa jest inna, a ich oferta stale się zmienia. Proponujemy zarówno duże, jak i małe hale używane, przystosowane do użytkowania sezonowego lub całorocznego. Wszystkie wyróżnia jednak najwyższa jakość, gwarantowana przez naszą firmę.

Ze względu na niewielki stopień zużycia używane hale magazynowe z naszej oferty w znacznej mierze nadają się do wieloletniej eksploatacji, dlatego ich zakup to niezwykle atrakcyjna inwestycja. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Namiot halowy używany 14,5 m szer. x 20 m dł. / 4,0 m wys. ściany.
Stan namiotu bardzo dobry, używany przez kilka miesięcy. Posiada główną konstrukcję wsporczą z grupy III Oferty dodatkowo wzmocnioną. Przykrycie ma widoczne ślady użytkowania polegające na standardowym zabrudzeniu poszycia przez warunki atmosferyczne, posiada klasyfikację ogniową Bs2d0. W ścianach szczytowych znajdują się standardowe wjazdy rolowane ręcznie. Dodatkowo w namiocie jest brama w ścianie bocznej o wymiarach 3,5 m wys. x 4,5 m szer. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość domówienia bramy przesuwnej w ścianie szczytowej. Niestety nie posiadamy zdjęć oferowanego namiotu.
Cena namiotu: 32800,-PLN netto.

  

Namiot halowy NOWY 22 m szer. x 50 m dł. / 8,0 m wys. ściany. Powierzchnia: 1100 m2.
Oferujemy namiot nowy z dachem i ścianami  przykrytymi  pojedynczą powłoką PVC w kolorze białym z atestem niepalności i klasyfikacją ogniową BS2d0, gramatura około 650 gr/m2, konstrukcja namiotu halowego modułowa, moduł  3,846 m, stalowa cynkowana ogniowo. Wytrzymałość namiotu halowego na obciążenie śniegiem 0,6 kN/m2, obciążenie wiatrem 22 m/s. Namiot posiada dwie bramy przesuwne, dwuskrzydłowe, umiejscowione w ścianach szczytowych na przestrzał. Wymiary bram: szer. 4,0 m x wys. 5,0 m. 

Namiot kompletnie nowy ze stanu magazynowego, dostępny od ręki! Klient z powodu problemów finansowych, musiał zrezygnować z zakupu. Poniżej rysunki techniczne przedstawiające konstrukcję namiotu.
Cena namiotu nowego: 218 000,-PLN netto (z całym wyposażeniem)

 

Więcej informacji na temat namiotów używanych pod numerem telefonu 22 786 64 76 lub przez e-mail ps@namioty.com.pl

Podane ceny dotyczą zakupu namiotu, nie zawierają kosztów realizacji związanych z montażem namiotu.