Hale namiotowe używane / Namioty halowe używane

Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem używanych namiotów halowych wyprodukowanych przez naszą firmę. Są to hale namiotowe pochodzące z naszej wypożyczalni lub, czasami, sprzedawane na prośbę naszych klientów. Hale używane nie są dostępne w sprzedaży stałej ze względu na brak możliwości przewidzenia ich podaży, aczkolwiek ich oferta na naszej stronie jest nieustannie aktualizowana. Nasze używane hale namiotowe cieszą się dużą popularnością – często do transakcji dochodzi niemal natychmiast po wystawieniu danego modelu na sprzedaż. Ma na to wpływ niezwykle korzystna cena, a także rewelacyjna jakość, jaką charakteryzują się nasze namioty – używane czy nowe.

Namioty używane pojawiają się w naszej ofercie szczególnie często w okresie jesiennym, kiedy kończy się najpopularniejszy sezon na ich wynajem. Odzyskane z wynajmu hale magazynowe i inne namioty poddajemy niezbędnym pracom konserwacyjnym i naprawczym, po czym wystawiamy na sprzedaż po bardzo okazyjnych cenach lub, jeśli nie ma chętnych do ich zakupu, co zdarza się niezwykle rzadko, ponownie wynajmujemy.

Często w naszej ofercie znajduje się namiot lub hala, która była używana zaledwie 2-4 miesiące i niewiele różni się od nowego modelu. Wszystkie hale magazynowe i inne namioty halowe dostępne w niniejszym dziale są sprawdzone pod kątem stanu technicznego i dokładnie opisane, dzięki czemu ich zakup nie wiąże się z ryzykiem. Dysponujemy modelami o różnych parametrach, właściwościach i przeznaczeniu, każda używana hala magazynowa jest inna, a ich oferta stale się zmienia. Proponujemy zarówno duże, jak i małe hale używane, przystosowane do użytkowania sezonowego lub całorocznego. Wszystkie wyróżnia jednak najwyższa jakość, gwarantowana przez naszą firmę.

Ze względu na niewielki stopień zużycia używane hale magazynowe z naszej oferty w znacznej mierze nadają się do wieloletniej eksploatacji, dlatego ich zakup to niezwykle atrakcyjna inwestycja. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Namiot halowy używany 10 m szer. x 20 m dł. / 2,7 m wys. ściany.
Stan namiotu bardzo dobry, używany przez kilka miesięcy. Posiada główną konstrukcję wsporczą z grupy II Oferty dodatkowo wzmocnioną. Przykrycie ma widoczne ślady użytkowania polegające na standardowym zabrudzeniu poszycia przez warunki atmosferyczne, posiada klasyfikację ogniową Bs2d0. W ścianie szczytowej znajduje się brama przesuwna dwuskrzydłowa.
Cena namiotu: 25400,-PLN netto.

Namiot halowy używany 5 m szer. x 5 m dł. / 2,4 m wys. ściany.
Stan namiotu  bardzo dobry używany przez kilka dni. Posiada główną konstrukcję wsporczą jedno-gałęziową z grupy I Oferty. Przykrycie bez atestu ogniowego, ma widoczne  bardzo minimalne ślady użytkowania, w ścianach szczytowych na przestrzał wjazdy rolowane ręcznie do góry.
Cena namiotu: 5100,-PLN netto.

Namiot halowy używany 5 m szer. x 15 m dł. / 2,7 m wys. ściany.
Stan namiotu bardzo dobry, używany przez kilka dni. Posiada główną konstrukcję wsporczą jedno-gałęziową  z grupy I Oferty. Przykrycie ma widoczne minimalne ślady użytkowania.
Cena namiotu: 13400,-PLN netto.

Namiot halowy używany 10 m szer. x 20 m dł. / 2,7 m wys. ściany.
Stan namiotu bardzo dobry, używany przez kilka miesięcy. Posiada główną konstrukcję wsporczą  z grupy II Oferty. Przykrycie ma widoczne minimalne ślady użytkowania, w namiocie znajduje się 8 okien z przeźroczystego PVC i możliwość podwijania każdej ściany bocznej. Poszycie namiotu sklsyfikowane ogniowo jako B s2d-0
Cena namiotu: 23600,-PLN netto.

Namiot halowy używany 10 m szer. x 20 m dł. / 2,7 m wys. ściany.
Stan namiotu bardzo dobry, używany przez kilka miesięcy. Posiada główną konstrukcję wsporczą  z grupy II Oferty. Przykrycie ma widoczne minimalne ślady użytkowania, w namiocie znajduje się 8 okien z przeźroczystego PVC i możliwość podwijania każdej ściany bocznej. Poszycie namiotu sklasyfikowane ogniowo jako B s2d-0
Cena namiotu: 23600,-PLN netto.

Namiot halowy używany 10 m szer. x 20 m dł. / 4,0 m wys. ściany.
Stan namiotu dobry, używany przez kilka miesięcy na potrzeby ogródka piwnego. Namiot posiada podwójną powłokę, co czyni go bardziej estetycznym zasłaniając główną konstrukcję wsporczą, a ponad to poprawiając warunki termiczne w chłodniejsze dni i uszczelniając go. Przykrycie jest w niestandardowym kolorze ecru z okienkami, ma widoczne minimalne ślady użytkowania, posiada atest pożarowy!
Cena namiotu: 26800,-PLN netto.

Namiot halowy używany 12 m szer. x 40 m dł. /2,7 m wys. ściany.
Stan namiotu bardzo dobry, używany przez kilka dni. Posiada główną konstrukcję wsporczą z grupy II Oferty. Przykrycie ma widoczne minimalne ślady użytkowania, dodatkowo  w namiocie w jednej ścianie szczytowej zainstalowana jest brama przesuwna. Poszycie namiotu sklasyfikowane ogniowo jako B s2d0.
Cena namiotu: 56160,-PLN netto.

Namiot halowy używany 15 m szer. x 15 m dł. /4,2 m wys. ściany.
Stan namiotu dobry, używany przez kilka miesięcy. Posiada główną konstrukcję wsporczą wzmocnioną z grupy III Oferty. Przykrycie ma widoczne minimalne ślady użytkowania, dodatkowo  w namiocie w jednej ścianie szczytowej zainstalowana jest duża brama przesuwna. Poszycie namiotu sklasifikowane ogniowo jako B s2d0.

Hala namiotowa używana jako hangar śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Cena namiotu: 49000,-PLN netto.

więcej informacji na temat namiotów używanych pod numerem telefonu 22 786 64 76 lub przez e-mail ps@namioty.com.pl

Podane ceny dotyczą zakupu namiotu, nie zawierają kosztów realizacji związanych z montażem namiotu.