Hale namiotowe używane / Namioty halowe używane

Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem używanych namiotów halowych wyprodukowanych przez naszą firmę. Są to hale namiotowe pochodzące z naszej wypożyczalni lub, czasami, sprzedawane na prośbę naszych klientów. Hale używane nie są dostępne w sprzedaży stałej ze względu na brak możliwości przewidzenia ich podaży, aczkolwiek ich oferta na naszej stronie jest nieustannie aktualizowana. Nasze używane hale namiotowe cieszą się dużą popularnością – często do transakcji dochodzi niemal natychmiast po wystawieniu danego modelu na sprzedaż. Ma na to wpływ niezwykle korzystna cena, a także rewelacyjna jakość, jaką charakteryzują się nasze namioty – używane czy nowe.

Namioty używane pojawiają się w naszej ofercie szczególnie często w okresie jesiennym, kiedy kończy się najpopularniejszy sezon na ich wynajem. Odzyskane z wynajmu hale magazynowe i inne namioty poddajemy niezbędnym pracom konserwacyjnym i naprawczym, po czym wystawiamy na sprzedaż po bardzo okazyjnych cenach lub, jeśli nie ma chętnych do ich zakupu, co zdarza się niezwykle rzadko, ponownie wynajmujemy.

Często w naszej ofercie znajduje się namiot lub hala, która była używana zaledwie 2-4 miesiące i niewiele różni się od nowego modelu. Wszystkie hale magazynowe i inne namioty halowe dostępne w niniejszym dziale są sprawdzone pod kątem stanu technicznego i dokładnie opisane, dzięki czemu ich zakup nie wiąże się z ryzykiem. Dysponujemy modelami o różnych parametrach, właściwościach i przeznaczeniu, każda używana hala magazynowa jest inna, a ich oferta stale się zmienia. Proponujemy zarówno duże, jak i małe hale używane, przystosowane do użytkowania sezonowego lub całorocznego. Wszystkie wyróżnia jednak najwyższa jakość, gwarantowana przez naszą firmę.

Ze względu na niewielki stopień zużycia używane hale magazynowe z naszej oferty w znacznej mierze nadają się do wieloletniej eksploatacji, dlatego ich zakup to niezwykle atrakcyjna inwestycja. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Namiot halowy używany 5 m szer. x 10 m dł. / 2,4 m wys. ściany.
Konstrukcja namiotu jednogałęziowa, przystosowana do użytku sezonowego oraz w ograniczonym zakresie do użytku całorocznego, stan namiotu idealny, namiot był używany przez ok 2 dni. Namiot nie posiada uszkodzeń, powłoki posiadają minimalne ślady użytkowania.
Cena namiotu: 7830,-PLN netto.

Namiot halowy używany 5 m szer. x 10 m dł. / 2,4 m wys. ściany.
Konstrukcja namiotu jednogałęziowa, przystosowana do użytku sezonowego oraz w ograniczonym zakresie do użytku całorocznego, stan namiotu bardzo dobry, namiot był używany przez ok 4 tyg. Namiot nie posiada uszkodzeń, powłoki posiadają wiele drobrych śladów użytkowania.
Cena namiotu: 6960,-PLN netto.

Namiot halowy używany 5 m szer. x 10 m dł. / 2,4 m wys. ściany.
Konstrukcja namiotu jednogałęziowa, przystosowana do użytku sezonowego oraz w ograniczonym zakresie do użytku całorocznego, stan namiotu dobry, namiot był używany przez ok 12 m-cy. Namiot nie posiada uszkodzeń, powłoki posiadają wiele śladów użytkowania.
Cena namiotu: 6090,-PLN netto.

Namiot halowy używany 5 m szer. x 3 m dł. / 1,9 m wys. ściany.
Konstrukcja namiotu dwugałęziowa przystosowana do użytku całorocznego , stan namiotu dobry, namiot był używany przez ok 3 lata . Namiot nie posiada uszkodzeń, powłoki posiadają drobne ślady użytkowania. Namiot posiada wjazdy rolowane ręcznie do góry. Możliwość bezpłatnego podwyższenia konstrukcji namiotu do wysokości 2,2 m wys. ściany.
Cena namiotu: 4050,-PLN netto.

Namiot halowy używany 10 m szer. x 30 m dł. / 4,0 m wys. ściany.
Stan namiotu dobry, używany przez kilka miesięcy. Konstrukcja namiotu całoroczna. Namiot powstał z podzielenia namiotu 10×50 i posiada całkiem nowe konstrukcje i ściany szczytowe! Przykrycie dachu i ścian bocznych ma widoczne ślady użytkowania w postaci zabrudzeń atmosferycznych, poszycie posiada atest pożarowy ITB. Namiot posiada 2 bramy przesuwne umiejscowione w ścianie bocznej.
Cena namiotu: 41400,-PLN netto.

Namiot halowy używany 5 m szer. x 10 m dł. / 2,4 m wys. ściany.
Konstrukcja namiotu jednogałęziowa, przystosowana do użytku sezonowego oraz w ograniczonym zakresie do użytku całorocznego, stan namiotu bardzo dobry, namiot był używany przez kilka dni. Namiot nie posiada uszkodzeń, powłoki posiadają minimalne ślady użytkowania. Poszycie namiotu nie posiada atestu p.poż.
Cena namiotu: 7830,-PLN netto.

Namiot halowy używany 8 m szer. x 8 m dł. / 2,4 m wys. ściany.
Stan namiotu dobry, używany przez kilka miesięcy na potrzeby ogródka piwnego. Namiot posiada podwójną powłokę, co czyni go bardziej estetycznym zasłaniając główną konstrukcję wsporczą, a ponad to poprawiając warunki termiczne w chłodniejsze dni i uszczelniając go. Przykrycie jest w niestandardowym kolorze ecru z okienkami, ma widoczne minimalne ślady użytkowania, posiada atest pożarowy!
Cena namiotu: 10400,-PLN netto.

Namiot halowy używany 5 m szer. x 10 m dł. /4,0 m wys. ściany.
Stan namiotu bardzo dobry, używany przez kilka dni. Konstrukcja namiotu dwugałęziowa przystosowana do użytkowania całorocznego. Przykrycie ma widoczne minimalne ślady użytkowania, posiada atest pożarowy.
Cena namiotu: 8010,-PLN netto.

Cieniownik używany 5 m szer. x 35 m dł. /2,7 m wys. ściany.
Stan cieniownika bardzo dobry, używany przez jeden sezon letni. Konstrukcja przystosowana do użytku w sezonie letnim. Cieniownik wymaga demontażu siatki cieniującej na okres zimowy. Posiada atest pożarowy.
Cena cieniownika: 14760,-PLN netto.

Cieniownik używany 4,5 m szer. x 18 m dł. /2,7 m wys. ściany.
Stan cieniownika bardzo dobry, używany przez jeden sezon letni. Konstrukcja przystosowana do użytku w sezonie letnim. Cieniownik wymaga demontażu siatki cieniującej na okres zimowy. Posiada atest pożarowy.
Cena cieniownika: 8590,-PLN netto.

więcej informacji na temat namiotów używanych pod numerem telefonu 22 786 64 76 lub przez e-mail ps@namioty.com.pl

Podane ceny dotyczą zakupu namiotu, nie zawierają kosztów realizacji związanych z montażem namiotu.